"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Victorinox Swiss Army

( ilość produktów: 118 )

Firma Victorinox powstała w 1884 roku. Karl Elsener otworzył w miejscowości Ibach, w szwajcarskim kantonie Schwyz, warsztat produkujący noże. Były to czasy, kiedy Szwajcaria była jednym z najbiedniejszych krajów w Europie. W pierwszych latach działania warsztat Elsenera przyczynił się do walki z ubóstwem i bezrobociem w kantonie Schwyz, oferując możliwość pracy i pomagając powstrzymać masową emigrację. W 1891 roku przedsiębiorstwo Elsnera wykonało pierwsze zlecenie dla szwajcarskiej armii, produkując kolekcję noży żołnierskich. Pracę nad nożami oficerskimi i sportowymi – znanymi dziś jako legendarne Szwajcarskie Noże Oficerskie – kontynuowano w 1897 roku. Był to początek rozkwitu firmy, która wkrótce podbiła światowy rynek.

Victorinox – duch solidarności, głębokie zakorzenienie w kulturze regionu i uznanie dla trwałych wartości.

Victorinox to firma o globalnym zasięgu, mająca w ofercie produkty reprezentujące pięć kategorii: szwajcarskie noże oficerskie, noże domowe i profesjonalne, zegarki, torby i akcesoria podróżne oraz perfumy. Szwajcarskie noże oficerskie to flagowy produkt marki, kluczowy dla rozwoju wszystkich kategorii produktów. Firma gwarantuje, że jej produkty w każdym zakresie spełniają najwyższe standardy jakości, niezależnie od miejsca produkcji - większość produktów wytwarzana jest w Szwajcarii. Ze względów technicznych torby i akcesoria podróżne są produkowane za granicą, gdzie dostępne są odpowiednie zasoby ludzkie, materiałowe i technologiczne. Aby zagwarantować najwyższe standardy produkcji, firma starannie dobiera zagranicznych partnerów i wprowadza rygorystyczne wymagania dotyczące jakości.

Wysoka jakość produktów zapewniła firmie Victorinox pozycję lidera, zarówno na rynku szwajcarskim, jak i na całym świecie.

pixel