"GWARANCJA NIŻSZEJ CENY" Znajdziesz taniej? Dostaniesz lepszą ofertę! >>poznaj zasady<<

Tasmanian Tiger TT

( ilość produktów: 533 )

Wszystkie produkty Tasmanian Tiger są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniają najwyższą funkcjonalność. Kompleksowe prace rozwojowe zawsze opierają się na specyficznych potrzebach i wymaganiach użytkowników. Od prototypu do produkcji seryjnej, wszystkie produkty są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy. Zapewnia to utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu jakości. Każdy etap procesu produkcyjnego, od zakupu materiałów, poprzez produkcję, aż po końcowe kontrole, jest precyzyjnie definiowany i regularnie sprawdzany przez niezależne ośrodki badawcze zgodnie z międzynarodowymi standardami. Każdy produkt jest sprawdzany przed opuszczeniem produkcji i otrzymuje numer seryjny, który jest następnie przechowywany we własnej bazie danych firmy.

Tygrys tasmański – zwany także wilkiem tasmańskim – był największym mięsożernym torbaczem na kontynencie australijskim. Był mniej więcej wielkości małego wilka i swoją nazwę „TASMANIAN TIGER” zawdzięcza pasiastemu płaszczowi, który służył jako kamuflaż. Zwierzę było drapieżnikiem – niezbyt szybkim, ale niezwykle wytrwałym – śledziło w nocy swoją zdobycz, ścigając ją, aż się wyczerpała, aby w końcu ją złapać. Doskonały zestaw zębów i pysk otwierany do 180 stopni, sprawiało, że zwierzę nie okazywało litości dla swojej ofiary. TASMANIAN TIGER wyginął na kontynencie australijskim od lat 30. XX wieku; ostatni gatunek żył na wyspie Tasmania. W 1966 r. otwarto duże sanktuarium dla zwierząt, aby zapewnić im miejsce odosobnienia i w ten sposób zachować gatunek. Do dziś nie widziano już TYGRA TASMAŃSKIEGO, ale sporo osób uważa, że zwierzę zdołało przetrwać w tym sanktuarium, do dziś umykając odkryciu…

Specyficzne atrybuty zwierzęcia – chęć przetrwania, instynkt łowiecki, doskonały kamuflaż, spryt, siła i wytrwałość - skłoniły firmę do nadania produktom nazwy TASMANIAN TIGER.

pixel